Leasing.cz je součástí skupiny úspory.cz
hledáte nejvýhodnější povinné ručení, půjčku, cestovní pojištění?

Nacházíte se na stránce: Leasing nákladní automobily

Nákladní automobily

Nákladní automobily

Řešení je optimalizované pro podnikající, kteří potřebují nákladní automobil pro výkon svého podnikání. Každý podnikatel se může dostat do bodu, kdy jeho firma potřebuje stimul v podobě nového vozidla. Leasing pro nákladní automobily se v těchto okamžicích jeví jako nejlepší řešení.

Do této kategorie spadají jak nákladní automobily, tak i tahače, návěsy, přívěsy, autobusy, manipulační a zemědělská technika. Pokud jste podnikatel nebo právnická osoba, tak už nic nebrání vyřízení tohoto leasingu. Hned na počátku si můžete vybrat cenu, kterou bude mít vámi požadovaný a užívaný statek po doplacení leasingu. Můžete si tedy vybrat, jestli necháte symbolickou zbytkovou cenu, po jejímž zaplacení se stanete majitelem nákladního automobilu, nebo jestli budete pouze vozidlo mít pronajaté a po doplacení smluveného leasingu jej vrátíte leasingové společnosti. Obě možnosti jsou optimalizované přímo pro potřeby podnikatelů a firem, stejně jako volba doby splácení, popř. pronájmu, v případě, že není plánován odkup.

Mezi základní výhody leasingu pro nákladní automobily platí také rychlost a jednoduchost vyřízení vašeho leasingového požadavku. Stačí, aby byly dodány doklady o trvalém pobytu na území České republiky, a základní dokumenty související s podnikáním (občanský průkaz, živnostenský list, koncesní listina či výpis z trestního rejstříku,…), kopii daňového přiznání, v závislosti na jednotlivých případech. Výhodou leasingu pro nákladní automobily je bezesporu neměnnost splátek během splatného období. Riziko inflace, které je v době dnešní hospodářské situace vysoké, tedy nese leasingová společnost. Leasing pro nákladní automobily Vám tak dovoluje získat prostředky potřebné ke správnému tempu Vašeho byznysu velmi pohodlně a s individuálním posouzením Vašich požadavků a finančních možností.