Leasing.cz je součástí skupiny úspory.cz
hledáte nejvýhodnější povinné ručení, půjčku, cestovní pojištění?

Nacházíte se na stránce: Leasing ojeté automobily

Ojeté automobily

Ojeté

Mezi řidiči se najdou vyznavači nových vozidel, která ohromují inovacemi, ale jsou mezi nimi i tací, kteří raději vsázejí na osvědčené modely, nepotrpí si na vůni novoty v autě, či jejich finanční prostředky nejsou pro koupi nového vozidla dostatečné. Současná hospodářská situace velmi rozšířila celkový trh s ojetými automobily.

Pokud využijete leasing pro ojeté automobily, máte jistotu, že i s nízkými příjmy získáte vozidlo a nepřeplatíte jej o žádné horentní sumy. Koupě ojetého automobilu na leasing patří mezi velmi jednoduché úkony, stačí si pouze vybrat vozidlo v autobazaru a obratem Vám je navrhnut splátkový kalendář, který je optimalizovaný pro Vaše finanční možnosti. Stačí si vybrat počet měsíců splácení leasingu a akontaci, tedy sumu, kterou můžete složit ihned při převzetí vozidla.

Ve splátkách leasingu pro ojeté automobily už je zahrnuto havarijní pojištění a povinné ručení, které zabrání dramatickým dopadům na Vaši finanční situaci v případě pojistné události. Jako ručení v případě neschopnosti splácet slouží právě zmiňovaná akontace, ale také vozidlo, které je předmětem leasingu. Na rozdíl od nákupu přes splátky totiž nejste majitelem vozidla, dokud nedoplatíte celý leasing pro ojeté automobily, leasingová společnost Vám automobil pouze pronajímá. Ale povinné pojistné balíčky mají i výhody, protože mnozí řidiči si pořizují havarijní pojištění i u automobilů pořizovaných jinými způsoby, přičemž leasingová společnosti jim nabízí obdobné produkty za výrazně nižší ceny, které jsou zdůvodněny smlouvami mezi pojišťovnami a leasingovými společnostmi, které se dostávají do pozice velkoodběratele. Leasing pro ojeté automobily také vyniká svojí jednoduchostí, k jeho vyřízení stačí pár desítek minut, základní doklady a potvrzení o výši příjmů. Ve srovnání s bankovními úvěry je tudíž tato cesta výrazně administrativně prostší.